poniedziałek, 24 sierpnia 2009

W końcu!

Długo się nie pokazywałam;/ Ale ostatnio żyję tak szybko, że nie mam czasu na nic:( Najpierw pielgrzymka, później wesele, a ten ostatni tydzień to zleciał tak szybko, że nawet nie wiem kiedy... ;/ Podobnie jak całe wakacje ;( Dziś byłam na szkolnych zakupach (zeszyty itp.) - nudy no ale kiedyś trzeba było...

Prezentuje moje nowe buty, które upolowałam w piątek w sh. Normalne nówki nie śmigane ;D Jeszcze chyba ich nikt nie używał (nawet stare ceny zostały nie oderwane;p)


(to ostatnie trochę niewyraźne, ale mniejsza z tym)
A tak wyglądały moje buty na weselu (to są te gladiatorki, które prezentowałam wcześniej) Uważam, że mi nie pasowały do sukienki, ale nie zdążyłam nic kupić innego (nie było nic, co by zaspokoiło moje oczekiwania, a jak było to nie w moim rozmiarze itp. a przez to, że byłam na pielgrzymce to nie miałam czasu chodzić z dużo - w piątek odsypiałm, a jak wstałam to była 15, a u mie sklepy są czynne większość do 18, a sobota to było 15 - święto - wszystko zamknięte...), dlatego też dokupiłam kwiatki (broszko - gumki do włosów i doczepiłam je dobutów. Bardziej miałam na celu dopasowanie torebki do reszty stroju. Nie mogłam znalezć czarnej kopertówki, takiej jaką chciałam mieć;/ Kupiłam więc złotą... Efekt nawet mi się spodobał ;p Nikt przynajmniej takich butów nie miałZrobiłam zdjęcia sukienki, którą miałam na weselu... Z samej uroczystości mam tylko kilka zdjęć (to ja fotografowałam). Nie dodaje ich, bo uważam, że nie wyszłam korzystnie ;D A szkoda, bo sukienka się ładnie prezentuje dopiero na modelu - tak wyglada jak taki flak;/ na dodatek jeszcze zdjęcia wyszły niewyraźne (dodamtylko, że dół jest ołówkowy)8 komentarzy:

O&A pisze...

sukienka z wesela - niesamowita!

Paluina pisze...

Świetny second-handowy łup!:)

Anonimowy pisze...

Sukienka jest przepiękna. Zwiewna i bardzo kobieca.

agatiszka pisze...

Widać, że sukienka jest bardzo ładna :)

fruitcake queendom pisze...

mocno retro :)

Memsiakowa pisze...

sukienka jest przepiękna! normalnie dałabym się za taką pokroić;)
pozdrawiam.

http://memsiakowa.blogspot.com

malwina pisze...

śliczna ta sukienka:)

Patrycja pisze...

Czerwone buty to skarb !